Aktuální informace k současné situaci – naše služby  |změny pro podnikatele

SPOLEČNOST

Už přes čtvrt století vyvíjíme jedny z nejúspěšnějších podnikových a ekonomických systémů na českém trhu.

Podnikání usnadňujeme již od roku 1990

2017

Jméno se mění, vše ostatní zůstává. Abychom byli v rámci holdingu čitelnější, přejmenováváme Cígler Software na Solitea Česká republika.

2013

Založili jsme holding Solitea, který nám otevřel bránu do Evropy. Díky spolupráci společností v holdingu jsme dnes největším výrobcem účetních a informačních systémů v Česku s ročním obratem přesahujícím miliardu korun.

2011

Spustili jsme iDoklad – naši první čistě cloudovou aplikaci a jednu z prvních aplikací na platformě Windows Azure vůbec. Trefili jsme díru na trhu a oslovili podnikatele, kteří do té doby používali papír a propisku nebo Excel. Dnes je iDoklad v Čechách i na Slovensku nekorunovaným králem on-line fakturace.

2009

Apple spustil App Store a Cígler Software pro tuto platformu připravil Money Dnes. Dnes jsou na Apple Store statisíce aplikací, Money Dnes bylo mezi prvními.

2005

Oblíbené Money S3 začíná být některým našim rostoucím zákazníkům malé. Proto jsme po pěti letech vývoje představili Money S5 – plnokrevný ERP systém pro středně velké společnosti.

2001

Do světa jsme vypustili Money S3, který se rychle zařadil mezi nejoblíbenější systém pro malé firmy a živnostníky – jen v Česku ho používá více než dvacet tisíc uživatelů.

1996

Jako jedni z prvních jsme představili účetní software pro Windows. Odvaha přijít na trh s novými technologiemi se vyplatila – během jediného roku jsme zdvojnásobili obrat a stali se lídrem účetního softwaru pro Windows.

1990

Dva měsíce po sametové revoluci jsme v Cígler Software začali programovat náš první účetní software. A už v září 1990 jsme Money verze 1 uvedli na trh. V následujících pěti letech platil tento program za jedničku mezi účetními systémy v Česku a od roku 1993 i na Slovensku.

SOLITEA ČESKÁ REPUBLIKA V ČÍSLECH

166 mil.

obrat za rok 2018

225 tis.

uživatelů

160

zaměstnanců

0

let na trhu

6

vlastních produktů

BAVÍ NÁS PŘINÁŠET INOVACE DO VAŠEHO PODNIKÁNÍ

Řešení z našeho portfolia pomáhají společnostem od velkých korporací až po malé živnostníky. Naše vize je ale pro všechny stejná: přinášet inovace, které zjednoduší práci a ušetří čas a náklady.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Stejně jako naše produkty rostou s jejich uživateli, tak i my rosteme s naší společností i napříč ní.
A doba to byla skutečně dlouhá – celkem již přes 60 let.

VÝROČNÍ ZPRÁVA

Zjistěte, jak se nám dařilo a co se povedlo za uplynulý rok. Stačí si nyní stáhnout výroční zprávu za poslední fiskální rok.

JSME SOUČÁSTÍ HOLDINGU SOLITEA

Solitea, a.s., je skupina úspěšných IT firem ze střední Evropy.

Holding Solitea denně usnadňuje život statisícům lidí v korporacích, státní správě i v malých firmách.

Pokrývá řadu procesů a potřeb společností. Efektivitu do řízení přináší podnikovými a informačními systémy Altus Vario, Byznys ERP, Money S4 a Money S5. Práci s lidskými zdroji usnadňuje nástroj Vema, určený pro personalistiku i pro komplexní outsourcing mezd. Je předním dodavatelem řešení v oblasti Business Intelligence, pokrývajících komplexní potřeby zákazníků při zpracování a využívání dat a informací.

Významnou část podnikání skupiny tvoří na míru připravená řešení pro komerční segment, veřejnou správu, školství a zdravotnictví.

Informace k současné situaci

V souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 jsme přijali potřebná interní opatření k eliminaci možné nákazy, a tak většina našich zaměstnanců v současnosti pracuje z domu.

Chceme vás však ujistit, že naše služby držíme na stejné úrovni, na jakou jste zvyklí. To se nezmění ani v případě, že by opatření vlády trvalo delší dobu. Zákaznická podpora našich produktů bude fungovat beze změn. Každý všední den budou naši konzultanti od 8 do 17 hodin vyřizovat Vaše telefonické i písemné dotazy na:

Na linkách zákaznické podpory Money S3 a Prodejna SQL jsme připraveni vám poradit se všemi změnami v podnikatelském prostředí, které souvisejí s opatřeními vlády. Aktuální opatření sledujeme každý den.