Aktuální informace k současné situaci – naše služby  |změny pro podnikatele

ŘEŠENÍ

Od fakturace po Business Intelligence – naše řešení vám padnou.

Při vývoji nasloucháme našim zákazníkům

Přehledná a snadná fakturace

Přehled o vystavených i přijatých fakturách je stěžejní pro drobné podnikatele i velké společnosti. Fakturační řešení od Solitey znamenají konec chaosu v dokladech a zjednodušení práce finančního oddělení – ať už jste malí nebo velcí.

Spolehlivé účetnictví a daňová evidence

S námi nemusíte hlídat každou úpravu legislativy. Veďte své účetnictví či daňovou evidenci v našich systémech, které za vás sledují změny v zákonech. Snadno se ovládají a díky tomu ušetří účetnímu oddělení vašeho podniku desítky minut denně.

Vyhodnocování aktivit i zakázek obchodníků

Mějte přehled o tom, co dělají vaši obchodníci nebo kolik úsilí i nákladů to stálo, než jste uzavřeli novou zakázku. Systémy z portfolia Solitey nabízí intuitivní a přehledné rozhraní, v němž rychle vyhodnotíte, co vás zajímá.

Efektivní obchod a prodej

Získejte jistotu, že obchod vaší firmy funguje na maximum. Můžete sledovat cíle obchodníků i celé firmy včetně jejich plnění, abyste se pak mohli lépe rozhodnout, kde zatlačit více nebo kterého obchodníka lépe motivovat.

Prodej v kamenné prodejně bez zbytečné administrativy

Optimalizujte svůj běžný prodej, sklady nebo expedici pomocí pokladního hardwaru či softwaru z dílny Solitea.

Efektivní prodej na internetu

Zjednodušte si řízení internetového prodeje chytrými funkcemi našich systémů. Z jednoho místa můžete ovládat svůj prodej na internetu a získáte přehled o prodejích, stavech skladů či cenovém nastavení.

Firemní finance pevně v rukou

Jasné informace vám zajistí přehled za každé situace. Kontrolujte své firemní finance bez ohledu na to, zda obchodujete v malém regionu nebo po celé Evropě, ve svých finančních rozhodnutích budete mít jasno.

Řízení interních procesů

Ulehčete si řízení firmy díky pokročilým vlastnostem systémů od Solitey. Efektivní řízení vnitrofiremní dokumentace nebo workflow vám pomůže transparentně sledovat a vyhodnocovat každodenní procesy.

Inteligentní optimalizace zásob

Snižte si náklady na skladové zásoby jejich optimalizací. Pomocí systémů od Solitey zjistíte, které zboží se kdy nejlépe prodává. A pak už na sklad vždycky objednáte právě tolik zboží, kolik pro dané období potřebujete.

Detailní manažerské analýzy

Řiďte firmu na základě tvrdých dat, nikoli domněnek. Propracované byznysové analýzy vám nabídnou komplexní pohled na fungování vašeho podniku a poskytnou data pro rozhodování – ať už se jedná o obchod, sklad, zákaznický servis nebo účetnictví.

Podnikový systém na míru vaší firmě

Bez ohledu na náplň vašeho podnikání nebo velikost společnosti, podnikové systémy ze Solitey upravíme na míru vašim potřebám. Pokud by vám některá funkce chyběla, připravíme ji speciálně pro vás.

Našli jste se v našich řešeních?

Chcete vědět, který z našich produktů je nejvhodnější pro firmu vaší velikosti? Nebo co se pod těmito řešeními skrývá dál? Kontaktujte nás.

Informace k současné situaci

V souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 jsme přijali potřebná interní opatření k eliminaci možné nákazy, a tak většina našich zaměstnanců v současnosti pracuje z domu.

Chceme vás však ujistit, že naše služby držíme na stejné úrovni, na jakou jste zvyklí. To se nezmění ani v případě, že by opatření vlády trvalo delší dobu. Zákaznická podpora našich produktů bude fungovat beze změn. Každý všední den budou naši konzultanti od 8 do 17 hodin vyřizovat Vaše telefonické i písemné dotazy na:

Na linkách zákaznické podpory Money S3 a Prodejna SQL jsme připraveni vám poradit se všemi změnami v podnikatelském prostředí, které souvisejí s opatřeními vlády. Aktuální opatření sledujeme každý den.