PŘÍBĚH DITY NĚMCOVÉ

Ještě, než nastoupila na pozici obchodní asistentky, hlásila se Dita do Solitey na pozici recepční. Dnes je ráda, že to takhle dopadlo – práce na obchodním je pro ni skvělou pracovní zkušeností.

Dělat recepční by bylo také fajn, ale srdce mě táhlo jinam. Jako obchodní asistentka čas od času jedu na konferenci, pořád se učím něco nového a už po pár měsících jsem cítila, že jsem se hodně posunula. Mám na starosti e-shop, starám se o dealery, občas i obchoduji.

Zaměstnání v Solitei ale není jenom o práci, Dita si váží také skvělého kolektivu. „Jsou tu sice hlavně chlapi, ale kolektiv je opravdu výborný. Všichni včetně majitele Martina Cíglera jsou tu příjemní a na nic si nehrají.“

I když krátce po svém nástupu musela Dita zvládnout těžké období začátku EET, kdy měla práce nad hlavu, později už si mohla naplno vychutnat všechny benefity své nové pracovní pozice. „Dostala jsem pracovní notebook i telefon, po domluvě můžu pracovat z domu, je to tu opravdu příjemné.“

„Navíc máme pružnou pracovní dobu – nikdo po vás nechce, abyste tu každý den seděli od osmi do půl páté. Když si potřebujete něco vyřídit, přijdete později nebo odejdete dřív a chybějící hodiny si nadpracujete jindy.”