Skrýt menu
Skrýt formulář

Infor OS

Integrační platforma Infor OS zpřístupní každému uživateli jen to, co považuje za důležité.

Proč si vybrat naše řešení?

Integrované řízení dokumentů

Veškeré dokumenty budete mít kdykoli a kdekoli k dispozici ve správné verzi.

Vestavěné komplexní workflow

Informační toky budou vždy v souladu s vašimi aktuálními podnikovými procesy.

Podpora nejnovějších trendů IoT

Řešení je připraveno na sledování libovolného množství dat plynoucích z vašich výrobních zařízení a čidel.

Systém ve vašem podnikání

Všichni potřebují informace pro svoji práci, ale pro každého je důležité něco jiného. Infor OS umožní personifikovat informační systém podle potřeb každého uživatele.  Navíc integruje data z různých aplikací a předává informace napříč systémem pomocí workflow. Pomocí Infor OS najdete snadno scan došlé faktury stejně, jako zadáte objednávku nebo odvedete hotovou výrobu. Pomocí Infor OS budete mít přístup k informacím kdykoliv a kdekoliv.

Součástí Infor OS je integrovaný DMS. Spravované dokumenty jsou k dispozici v celém informačním systému. Na jakémkoliv místě můžete dokument připojit a vždy ho budete mít ve správné verzi k dispozici tam, kde ho potřebujete.

Infor OS zajišťuje workflow pro celý integrovaný informační systém. Ať je váš systém sestavený z různých aplikací, workflow bude řídit tok informací bez ohledu na jejich hranice. Informační toky tak budou odpovídat vašim reálným podnikovým procesům.

Díky Infor OS se aplikace vašeho informačního systému spolu domluví. Můžete si poskládat celý podnikový systém podle vašich představ a budete si jisti, že všude sdílíte správné informace. Aplikace Infor jsou v prostředí Infor OS integrovány automaticky. Lze však připojit i software od jiných dodavatelů. Platforma Infor OS ION je pro tyto účely otevřená.

Prostředí informačního systému díky jeho flexibilitě snadno přizpůsobíte potřebám uživatelů. V Infor OS je možné vytvářet vlastní portály, které sjednocují celý informační systém. Připravit dashboard zobrazující data z různých oblastí systém je skutečně hračka. Každý uživatel tak má přístup k těm informacím, které potřebuje. Kdykoliv a kdekoliv.

Budujete průmyslový podnik 4. generace? Pak se vám budou hodit možnosti IoT, které prostředí Infor OS nabízí, Infor OS je připraven na sledování libovolného množství dat plynoucích z vašich výrobních zařízení a čidel. Infor OS podporuje digitální transformaci a výrobní automatizaci.

Infor OS nezapomíná ani na podporu pro datovou analytiku. Data z celého informačního systému se shromažďují ve speciálním prostoru (Data Lake). O jejich proměnu na informace využitelné pro řízení podniku se starají nástroje datové analytiky a umělé inteligence. Využijte sílu výpočetní techniky a nechte ji zpracovat data, která máte k dispozici.

Více informací Méně informací

Stačí když nám na sebe necháte kontakt, ozveme se Vám co nevidět.

*Povinné položky

Můžete nám také zavolat
nebo napsat na e-mail:
+420 511 182 400
webinfo@solitea.cz