Skrýt menu
Skrýt formulář

Finanční konsolidace

Povinná ze zákona. Náročná na zpracování. Ideální na automatizaci.

Proč si vybrat naše řešení?

Rychlá a bezchybná finanční konsolidace

Vyvarujte se tradičních chyb eliminací manuálních postupů.

Efektivní konsolidace v mezinárodní skupině

Sestavujte konsolidované výkazy za celou vaši skupinu.

Úzká integrace s finančním plánováním

Využívejte jednotné prostředí pro konsolidaci skutečnosti i plánů.

Systém ve vašem podnikání

Datová konsolidace, během níž jsou data z heterogenních struktur převáděna do jednotné datové struktury, není triviálním procesem. V rámci tohoto procesu jsou data často ručně transformována z lokálních účetních osnov a čištěna tak, aby ve výsledné konsolidované účetní struktuře skupiny měla data různého původu stejnou vypovídací hodnotu.

Této časově náročné práce vás zbavíme tím, že nastavíme automatickou konsolidaci za celou vaši skupinu. Získáte veškeré potřebné nástroje jak pro nastavení vlastní konsolidace dle definovaných pravidel, tak pro její následnou kontrolu. Samozřejmostí je podpora národních i mezinárodních účetních systémů (US GAAP, IFRS), či zapracování kurzových rozdílů.

Řešení finanční konsolidace je samostatnou aplikací nezávislou na konkrétním podnikovém ERP systému, což vám dává svobodu při případné změně tohoto systému v budoucnu. Napojení je možné na celou řadu nejrozšířenějších ERP systémů jako jsou SAP Finance, Microsoft Dynamics 365 (Axapta, Navision), Oracle Finance, Helios a další.

Řešení Finanční konsolidace přímo spolupracuje s naším dalším řešením pro podnikové plánování a manažerský reporting, můžete tak s výhodou využívat jednotné prostředí pro finanční plánování i konsolidaci.

Více informací Méně informací

Vybrali si nás

CPI Group
o2
RSJ

Stačí když nám na sebe necháte kontakt, ozveme se Vám co nevidět.

*Povinné položky

Můžete nám také zavolat
nebo napsat na e-mail:
+420 511 182 400
webinfo@solitea.cz