KARIÉRA

Jsme domovem pragmatiků i srdcařů. Všech, kteří táhnou ke společnému cíli.

Už od 90. let minulého století patříme mezi největší české a slovenské ICT společnosti. Jsme lídrem na trhu s ekonomickými a informačními systémy a neustále rosteme. Jsme také součástí středoevropského holdingu Solitea. Díky tomu u nás najdete unikátní kombinaci poklidného rodinného prostředí a perspektivy nadnárodní společnosti. Podívejte se, co vám nabízíme, jaké pozice aktuálně hledáme, a přidejte se do našeho týmu.

3 DŮVODY, PROČ PRACOVAT PRO NÁS

Naše práce má dosah na statisíce uživatelů

Naše hlavní produkty, Money a iDoklad, používá přes 220 000 podnikatelských subjektů z celé republiky.

Soukromý i pracovní život v rovnováze

Čas na koníčky, relax i rodinu.  Máme stejné potřeby jako vy a rozumíme jak moc pro vás znamenají.

Úspěch si dokážeme náležitě užít

Setkání u kávy nebo na grilovačce. Vždy se najde příležitost k menším či větším oslavám. Každý úspěch našich kolegů nás posouvá kupředu.

POZNEJTE NÁS V ČÍSLECH

220 tis.

uživatelů produktů Money a iDoklad

120

zkušených profesionálů s dlouholetou praxí

6

produktů z vlastní dílny

35 let

je průměrný věk všech našich kolegů

Aktuální nabídka pozic

Vývoj

Název pozice

Lokalita

 
Programátor Delphibrno

Detail

Programátor C# .NETbrno

Detail

DEVELOPER C# ASP.NET. pro iDoklad.czbrno

Detail

Tester Money S4 a Money S5brno

Detail

Péče o zákazníka

Název pozice

Lokalita

 
Konzultant iDokladbrno

Detail

Konzultant pokladních systémůpraha

Detail

Konzultant Money S4 a Money S5brno, praha

Detail

Konzultant Money S3brno

Detail

Obchod

Název pozice

Lokalita

 
Obchodní asistentpraha

Detail

Marketing

Název pozice

Lokalita

 
Specialista marketingové a PR komunikacebrno

Detail

Projekt C1

Název pozice

Lokalita

 
UX designérpraha, příbram

Detail

Ostatní

žádné volné pozice

Naše příběhy

Dita Němcová

obchodní asistentka

Dělat recepční by bylo také fajn, ale srdce mě táhlo jinam. Jako obchodní asistentka čas od času jedu na konferenci, pořád se učím něco nového a už po pár měsících jsem cítila, že jsem se hodně posunula. Mám na starosti e-shop, starám se o dealery, občas i obchoduji.

A teď je míč na vaší straně klávesnice

1. Životopis

Když mě váš životopis a motivační dopis zaujme, ráda se s vámi potkám osobně. Odpověď ode mě ale dostanete i v případě, kdy pro danou pozici najdu vhodnějšího uchazeče

2.Schůzka

Na schůzce se pobavíme o vašich zkušenostech, zájmech a představách o budoucím zaměstnání. Zjistíte také více informací o pozici nebo něco o nás. Pokud se naše představy potkají, potkáme se na další schůzce.

3. Pohovor

Ve druhém kole pohovoru na to půjdeme prakticky. Nečekejte psychologické testy, spíše si popovídáme o tom, v čem vynikáte. Společně se potkáme také s vedoucím týmu, vaším budoucím nadřízeným.

4. Finále

Celé výběrové řízení zabere maximálně 2 týdny. A když všechno klapne? Připravím vám adaptační plán, díky kterému se budete ve firmě cítit skvěle hned od prvního dne. Pak už se potkáme třeba na parníku nebo grilovačce.

Na pohovoru se potkáte s Martinou

Martina Papoušková

HR manažer

Už víte, co nabízíme my. A teď je řada na vás. Ráda se dozvím kdo jste, co máte za sebou, co umíte a taky to, co vás baví. A přihoďte i několik vět o tom, co vás v práci motivuje. Budu se těšit na setkání.

Plavíme se na parníku nebo chodíme na skleničku. Přidáte se?

Když řekneme, že jsme víc než kolegové, není to klišé. V kancelářích u nás panuje přátelská atmosféra a čas od času společně vyrazíme ven i po pracovní době. I když má Tomáš rád fotbal a Katka raději sedí u kávy, vždycky najdeme společnou řeč i zábavu.

Chodíme na skleničku, hrajeme pub kvízy nebo se plavíme vstříc novým zážitkům na dračích lodích. Dvakrát ročně stmelujeme celý tým na akci, která vyhovuje zapřisáhlým posedávačům i nadšeným sportovcům. V našem repertoáru nechybí ani legendární vánoční večírek nebo po-prázdninová grilovačka.

Scházíme se po malých skupinkách, celých týmech nebo v plném počtu všech poboček. A aby nás nebylo málo, bereme s sebou na plavbu parníkem nebo do ZOO i naše rodiny.